Google Pay™ Yelo Bank-da! 05.09.2022 Azərbaycanda 15 bankın mənfəəti çoxalıb 02.09.2022 EBRD Azərbaycanda ilk EDGE sertifikatlı anbarın tikintisinə kredit ayırıb 01.09.2022 Azərbaycan Mərkəzi Bankı faiz dəhlizinin aşağı həddini 4%-ə endirir 31.08.2022 Azərbaycanda xaricilərin bank kartları ilə xərcləmələri 2 dəfə artıb 31.08.2022 Kapital Bank Hüseyn Cavid filialını açdı 30.08.2022 20 sığorta şirkətindən 13-nün ödənişləri artıb 26.08.2022 Azərbaycanda lizinq şirkətləri faizləri azalda bilər 26.08.2022 Yelo Bank-dan illik cəmi 5%-lik kreditlə biznes dəstəyi 26.08.2022 Azərbaycanda dövlət xəttilə verilən ipoteka kreditlərinin sayı 40 mini ötüb 25.08.2022 Ən çox güzəştli kredit verən Banklar 25.08.2022 Bankların verdiyi kreditlərin böyük hissəsi Bakın payına düşür 24.08.2022 MasterCard Azərbaycanda nağdsız ödənişlərin payını artırmağı hədəfləyib 23.08.2022 Yelo Bank-da əmanət hesabı aç, 11.5% qazan! 23.08.2022 Kapital Bank “Google Pay” təmassız ödənişlərini Azərbaycanda tətbiq etdi 23.08.2022 Azərbaycanda “Google Pay” ödəniş sistemi istifadəyə verilir 23.08.2022